Turniej „MPEC ŁKS Łomża CUP”
Miejski Ośrodek Energetyki Cieplnej w Łomży aktywnie włączył się w obchody 100-lecia ŁKS Łomża. Na Stadionie Miejskim przy ul. Zjazd 18 odbył się wspólny turniej MPEC ŁKS Łomża CUP. Wydarzenie zgromadziło sześć drużyn reprezentujących sponsorów, kibiców oraz miejskie instytucje. Na boisku spotkali się przedstawiciele Urzędu Miejskiego, MOSiR-u, MPEC-u i MPWiK-u, którzy na jeden dzień zamienili [...]
